Produkty

Tenote
Dynamická lanaStatická lanaSpeleo a canyoningPříslušenstvíMerch

Životní prostředí

ENVIRONMENT FRIENDLY BRAND

Pomáháme chránit životní prostředí. Každý výrobce na světě svou činností více či méně zatěžuje životní prostředí, ve kterém nežijeme pouze my, naše děti a naši přátelé, ale také další živé organismy – zvířata a rostliny. Pro zachování tohoto jedinečného přírodního bohatství je nezbytné, aby všechny ekonomické subjekty svým zodpovědnějším přístupem přispěly k zachování naší Modré planety pro příští generace.

„Není možné pouze brát, ale je nutné také dávat.“ A tímto přístupem se snažíme řídit také my - proto může každý z našich zákazníků zaslat své staré a zničené lano zpět k nám do firmy a my zajistíme na naše náklady jeho bezplatnou recyklaci. Je možná zbytečné se zmiňovat o tom, že všechny obaly našich lan jsou vyrobené ze 100% recyklovatelného PE.

Informativní štítky na lanech jsou stejně jako cívky, na kterých jsou navinuta naše lana, vyrobené z polypropylenu, který je rovněž možné zcela ekologicky zpracovat recyklací. Cívky jsou navíc vratné a my je opětovně používáme při balení nových lan. A konečně návody ke všem našim lanům - jsou vyrobené z papíru a ten je rovněž bez problémů kompletně recyklovatelný.

Jsme rádi, že svým přístupem pomáháme k udržení kvalitního životního prostředí– pro nás a naše děti. Zkuste to s námi.

EOCA - EUROPEAN OUTDOOR CONSERVATION ASSOCIATION

Od roku 2012 jsme členy EOCA – organizace, která byla založena v roce 2006 jako nezisková organizace při European Outdoor Group (EOG). Její činnost spočívá v nejen ochraně přírody a zpustošené krajiny, ale i osvěty týkající se eliminování negativních vlivů na životní prostředí při výrobě outdoorového zboží.

Již před lety jsme se rozhodli aktivně se podílet na ochraně životního prostředí a pomoci tak zachovat přírodu pro další generace nejen vyznavačů outdoorových aktivit. Protože spolupracujeme pouze s opravdovými profesionály, naše výrobky i obaly disponují vysokými užitnými a technickými vlastnostmi s vysokou přidanou hodnotou a minimálními dopady na životní prostředí. Máme tu čest spolupracovat s partnery, kteří dodávají výrobky a materiál certifikovaný značkou  bluesign ®. Bluesign ® značka zaručuje, že výrobek je vyráběn způsobem šetrným k životnímu prostředí.

© ARSYLINE 2024
Upozornění
Zavřít