Produkty

Tenote
Dynamická lanaStatická lanaSpeleo a canyoningPříslušenstvíMerch

TENDON route 2016 19.4.2016

Přelez minimálně jednu ze dvou TENDON cest na vybraných stěnách (obtížnost 7+ a 9-) a hrej každý týden (po dobu 6 týdnů) o jednu z věcných cen. Jednou za tři týdny navíc slosování o nová ultralehká lana Lowe. Soutěž začíná 22. dubna 2016.

Kategorie A - Vylez TENDON cestu za 7+ ve smyslu PP (pink point). Zapiš se na nástěnku na stěně do příslušného formuláře a zároveň pošli informační mail na soutez@mytendon.com. Jako předmět uveď TENDON route a do mailu napiš, kterou cestu/y a na které stěně/ách jsi vylezl/a. Automaticky budeš zařazen/a do slosování o cenu týdne (jednou za tři týdny navíc proběhne slosování o lana Lowe). Zároveň se v rámci své kategorie můžeš v závěrečném slosování nominovat mezi 10 vybraných na speciální TENDON závod, jehož vítěz pojede na týdenní zájezd do atraktivní rakouské lezecké oblasti.

Kategorie B - Vylez obě TENDON cesty na dané stěně za 7+ a 9- ve smyslu PP (pink point) a podobně jako v Kategorii A soutěž každý týden o věcné ceny, resp. jednou za tři týdny o lana Lowe. Zároveň se v rámci své kategorie můžeš v závěrečném slosování nominovat mezi 10 vybraných na speciální TENDON závod, jehož vítěz pojede na týdenní zájezd do atraktivní rakouské lezecké oblasti.

Závod proběhne na těchto stěnách:

  • Brno – Hudy a Klajda
  • Praha – Big wall a Holešovice
  • Ostrava – TENDON Hlubina
  • Hudy Ústí nad Labem
  • Makak Varšava
  • Linz
  • Plezalni center Ljubljana

Přelezem TENDON cesty na jiné stěně se při slosování zvyšuje šance na výhru. Každá cesta se však může přelézt pouze jednou. Pokud účastník vyhraje týdenní cenu, může se zúčastnit už pouze závěrečného slosování o účast na TENDON závodě.

Vítězové lana Lowe 9,7 60 m
A – Alexandr Hulata – Brno
B - Michael Bräuer – Linz

© ARSYLINE 2021
Upozornění
Zavřít