Produkty

Tenote
Dynamická lanaStatická lanaSpeleo a canyoningPříslušenstvíMerch
  • Úvod
  • Novinky
  • Poslední výzva: vyhraj zájezd do norského Flatangeru

Poslední výzva: vyhraj zájezd do norského Flatangeru 23.5.2016

Máme tady poslední výzvu pro zájemce o týdenní lezecký výjezd do Flatangeru a den strávený s nejlepším světovým lezcem Adamem Ondrou. Stačí vyprávět svůj lezecký příběh, který pro tebe hodně znamenal.

Neváhej, soutěž končí už 19. 6. 2016.

Follow Your Quest je výzva pro všechny, kteří mají chuť posouvat vlastní limity. Nezáleží na tom, zda lezeš šestky nebo desítky, důležitá je vůle či chuť vystoupit z komfortní zóny a pokusit se zrealizovat projekt, o kterém již delší dobu sníš nebo který tě nenechává klidným, ale zatím jsi nenabral dost odhodlání. Poslat nám můžeš i příběh, který jsi prožil sice v posledním roce, ale žiješ z něj dodnes.

Detailní informace zde.

Jak na se přihlásit?

Je to jednoduché. Napiš o svém lezeckém úspěchu článek, přidej atraktivní fotky nebo natoč video a vše zašli na adresu: FollowYourQuest@mytendon.com. V rámci výzvy můžeš taky nominovat své další přátele, kteří se ještě neodhodlali zapojit.

Kdo pojede nakonec do Norska?

Nejzajímavější z vašich (video) reportů pak na základě ohlasu a výběru z komise naších ambasadorů oceníme týdenním výjezdem do Flatangeru v Norsku, kde si navíc den zalezete i s Adamem Ondrou!

Soutěž končí 19. 6. 2016. Samotný výjezd je předběžně plánovaný na třetí týden v červenci.


Inspirace

Pro inspiraci můžeš zhlédnout pár videií TENDON ambasadorů, pro něž je lezení životní pasijí, a kteří denně balancují na hranici svých možností:© ARSYLINE 2021
Upozornění
Zavřít