Produkty

Tenote
Dynamická lanaStatická lanaSpeleo a canyoningPříslušenstvíMerch

Moravský pohár mládeže 21.9.2015

Moravský pohár mládeže proběhnul 12. 9. 2015 v Ostravě za účasti 93 dětí doslova z celé Moravy. Počasí nám tentokrát přálo - místy byla plechová lezecká věž tak rozpálená, až jsme se báli, aby to dětem neklouzalo…,ale atmosféra byla díky sluníčku velmi příjemná.

Děti lezly 4 cesty, které byly postaveny Kubou Dvouletým tak, že první 2 z nich byly lehčí, aby si děti zalezly a na těch dalších dvou se měly rozřadit...Tentokrát to platilo pouze pro nejstarší kategorii A chlapců a dívek a kategorii B chlapců, kteří se rozřadili pouze na 4 cestách takto – Kuba Skočdopole z HO Lipník vyhrál kategorii A chlapců, Jana Ondřejová z Rocky Monkeys Brno zase kategorii A dívek a Rosťa Holík z HO Studénka dominoval kategorii B chlapců.

V dalších kategoriích už si některé děti zalezly více a rozřazovaly se na cestách z vyšších kategorií – mezi dívkami kategorie B nakonec zvítězila po pěkném souboji Daniela Talská z HK Orlová, mezi chlapci z Céčka vítězství vybojoval Martin Mikulec z Vertikonu Zlín. Dívky C těsně porazila Martyna Ciechanowska z GTW Gliwice.

Více se pak bojovalo v kategorii D chlapců i dívek, kdy se děti musely rozřazovat na dalších 2 cestách – po pěkných dramatických soubojích pak prvenství vybojovali Daniel Slovák z Rocky Monkeys Brno a Karolina Gendová z Korcle, TendonBlok Ostrava.

Nejmenší děti z kategorie E bylo také obtížnější rozřadit – všechno pro ně bylo lehké – nakonec ale rozhodl čas a v kategorii E chlapců zvítězil Jaroslav Šikula z HO Adrenalin Prostějov a mezi E dívkami byla nejlepší Mariana Janošová.
Závod skončil k radosti všech čekajících rodičů docela brzy a po vyhlášení výsledků a předání cen se kolem 17 hodiny mohli všichni rozjet do svých domovů.

 

© ARSYLINE 2021
Upozornění
Zavřít