Produkty

Tenote
Dynamická lanaStatická lanaSpeleo a canyoningPříslušenstvíMerch

Cože? Follow Your Quest! 27.8.2015

Co je Follow your Quest?

Follow Your Quest je výzva pro všechny, kteří mají chuť posouvat vlastní limity. Nezáleží na tom, zda lezeš šestky nebo desítky, důležitá je vůle či chuť vystoupit z komfortní zóny a pokusit se zrealizovat projekt, o kterém již delší dobu sníš nebo který Tě nenechává klidným, ale zatím jsi nenabral dost odhodlání. Necháme na Tobě, zda to bude cesta v dalším stupni obtížnosti, první horská túra, nebo prostě nějaké peklo po vlastním.

Každopádně je to jednoduché. Prostě se hecni se a zrealizuj svůj quest. Napiš o něm článek s fotkami, natoč video a zašli nám jej na adresu: FollowYourQuest@mytendon.com. V rámci výzvy můžeš taky nominovat své další přátele, kteří se ještě neodhodlali zapojit.

Nezapomeň, že výsledek je pouze třešničkou na dortu. Samotný proces by Tě měl bavit a motivovat dojít zdárně k cíli. Rozhodně se nenuť do něčeho, na co skutečně nemáš, dokázat odhadnout své současné možnosti a uvědomit si slabiny je dobrým předpokladem pro zvládnutí tvého cíle. Nakonec, překonáváš především sám sebe a rozhodně s nikým nebojuješ. Svou motivací však můžeš podpořit další lidi.

Tak si to užij!

Nejzajímavější (video) reporty pak na základě ohlasu oceníme výjezdem do skal v jížní části Evropy za účasti špičkového světového lezce.

Více informací - Follow Your Quest!

© ARSYLINE 2021
Upozornění
Zavřít