Vyhledat Menu
Tenote

Vhodnost lan

Master

Absolutní špička v našem sortimentu. Extrémně lehká lana malých průměrů a nízké hmotnosti. Určená pro každodenní zatížení na umělých stěnách, nejnáročnější sportovní lezení a extrémní výstupy v horách. Při jejich výrobě byly použity nejnovější technologie a zkušenosti našich vývojářů.

K impregnaci je používán TEFLON®, který je na oplet, případně i jádro lana nanášen revoluční metodou TENDON NANOTECHNOLOGY. Vybraná lana jsou pak vybavena konstrukcí opletu SBS.

Lana Master jsme vyrobili pro všechny extrémisty a náročné uživatele.

Ambition

Nejoblíbenější lana z naší nabídky. Výborné technické parametry, skvělý handling a všestrannost předurčují tato lana k častému použití na skalách i v horách.

TEFLON® nanášený revoluční metodou TENDON NANOTECHNOLOGY je absolutní špičkou v impregnování lan. Vybrané modely lan jsou vybavena konstrukcí opletu SBS či Bicolour, který zvyšuje užitné vlastnosti výrobku.

Lana Ambition jsou určena pro všechny lezce s chutí se dále zlepšovat a pro které je lezení každodenní zábavou.

Trust

Nejodolnější lana z naší kolekce. Výborná odolnost, dlouhá životnost a velké množství pádů jsou vlastnosti, pro které jsou lana této kategorie určena pro použití v lanových centrech, horoškolách a speciálních a záchranných složkách.

K impregnaci je používán TEFLON®, který je na oplet, případně i jádro lana nanášen revoluční metodou TENDON NANOTECHNOLOGY.

Lana TRUST jsou určena naprostým profesionálům s požadavky na maximální bezpečnost a dlouhou životnost.

Indoor

Špičková indoorová lana speciálně vyvinuta a testována pro lezení na umělých stěnách a pro top rope jištění. Robustní oplet, praktický a snadno identifikovatelný design lan, dlouhá životnost, vynikající manipulovatelnost – specifické parametry lan pro indoor lezení.

Touch

Lana a pomocné šňůry, které jsou vyrobeny ze speciálně upraveného polyamidu, jenž jim dodává naprosto unikátní uživatelské vlastnosti.

Lana i šňůry vynikají špičkovým „měkkým“ handlingem, který evokuje návrat ke klasickým přírodním materiálům (bavlna apod.), zvýšenou odolností proti zahřívání při rychlém slaňování, výbornou odolností proti oděru a jednoduchým vázáním uzlů.

Vstup do světa TENDON. Lezení, tipy, soutěže a novinky.
zavřít