Vyhledat Menu
Tenote

Tendon podporuje

Mezinárodní expedice

Dne 7.až 28.8.2010 zorganizovala Plánivská skupina další z expedic do druhé nejdelší jeskyně Slovinska – Kačna jama.

více

Expedice Klättermusen New Decision

Otáčím klíčem v zapalování našeho černého fešáka. Gól, tak se nazývá obdoba „FauVéčkového Golfíku“ z argentinské licenční dílny. Slečna v půjčovně vozů se na mě přes přední naleštěné sklo mile usmívá.

více

Tendon Cup na překližce v Újezdě n/Lesy

Vážení a milí přátelé překližkového lezení. Dovolte, abych s odstupem času okomentoval závod mládeže, který již tradičně a více jak 10 let vnáší radost do dětských duší, školou povinných.

více

Muchovman 2010

Muchovman je závod družstev pořádaný v duchu hesla „ve dvou se to lépe táhne“ a je nápadem nadšenců z Velkých Hamrů, Tanvaldu a okolí.

více

Valašský Pavúk 2010

Konec března v kruzích lezců z Valašska znamená krom příchodu voňavého jara i další významnou událost – závody v lezení na obtížnost – Valašský pavúk, které si za roky pořádání získaly oblibu i mimo region.

více

Vsetínský pohár 2010

V rámci naší strategie pomáhat a podporovat horolezecký sport, zejména soutěže pro děti a mládež, podpořila naše značka TENDON další z mnoha závodů, tentokrát v Luhu u Vsetína.

více

Zpráva z expedice reunion 2009

Expedice nám skončila, a i když nebyla podle našich představ a nesplnili jsme všechny předsevzaté cíle, zažili jsme toho na ostrově opravdu hodně.

více
„Navaž“ se s TENDONEM i na e-mail.
zavřít