Vyhledat Menu
Tenote

Tendon podporuje

HIS maratonu

Dan konečně dokončil video z loňského 5. ročníku HIS maratonu

více

Zimné lezenie s TENDONEM

Po ľadovom školení v Tatrách s Miškom Sabovčíkom som si doslova túto mrazivú disciplínu zamiloval a tak posielam nejaké fotky a videá s dvoch lezeckých dní strávených s kámošmi na českých ľadoch.

více

Tendon podporuje mládežnické lezení

Rok 2012 bude pro lezení mládeže u nás rokem změnovým. Po deseti letech existence Tendon Cupu, seriálu deseti závodů v lezení pro začínající a mírně pokročilé lezce, se značka TENDON (resp. firma Lanex, a.s.) rozhodla podporovat také Český pohár mládeže v lezení na obtížnost.

více

Dětský lezecký HIS-MARATÓN

V sobotu 28. května proběhl v naší domovské lezecké oblasti HIS v Novém Městě nad Metují druhý ročník dětského lezeckého HIS-maratónu.

více

Šumaman 2011

Policie České republiky Krajské ředitelství jihočeského kraje ve spolupráci se Sportovním klubem Policie České republiky, UNITOP České republiky a Občanským sdružením Přední Výtoň uspořádala ve dnech 6. 5 – 8. 5. 2011 v areálu Policie České republik.
více

MUCHOVMAN 2011

Vyjímečně krásné počasí přivítalo v sobotu 14. května rekordní počet závodníků na startu štafetového závodu družstev a jednotlivců MUCHOVMAN 2011.

více

VALAŠSKÝ PAVŮK 2011

První jarní sobota tohoto roku podle předpovědi počasí nelákala k výletu, ale svedla necelou čtyřicítku závodníků do Rožnova p. Radhoštěm na tradiční závody v lezení na obtížnost. Soutěž s názvem VALAŠSKÝ PAVŮK 2011.

více

Ice run 2011

Malá obec Vír na Českomoravské vrchovině se v sobotu 29.ledna 2011 opět stala centrem tuzemského ledového lezení. Probíhalo tady totiž již podruhé oficiální mistrovství České republiky v lezení na rychlost s názvem Adrex Ice Run 2011.

více
„Navaž“ se s TENDONEM i na e-mail.
zavřít