Vyhledat Menu
Tenote

Tendon podporuje

Pod Mostem Cup 2015

TENDON podpoří druhý ročník amatérských lezeckých závodů pro děti a mládež do 15 let v Kolíně - 5. 9. 2015.
více

Festival NADZEMÍ

TENDON podpořil outdoorový festival NADZEMÍ, kde pod naší záštitou proběhlo lezení na rychlost na náspu rozestavěné dálnice u Ostopovic u Brna.

více

Soutěžní lezení 2015

TENDON podpoří dva finálové závody. Konkrétně pak finále závodu Českého poháru mládeže pro kategorie B, A a Junioři, tj. poslední závod ze seriálu Českého poháru mládeže v lezení na obtížnost 2015.
více

TENDON podporuje soutěžní lezení - 2014

Historie podpory soutěžního lezení sahá do roku 2002, kdy se pod původním názvem LANEX Cup uskutečnil historicky první závod v Hejnicích. U zrodu soutěže, která od svého prvního ročníku plošně pokrývá jak Moravu, tak Čechy, stála jednoduchá myšlenka – přitáhnout k lezení co největší počet mladých lidí.
více

Mezinárodní lezecký týden v Ádru

V polovině září (16.-23.9.) hostily Adršpašsko-teplické skály a přilehlý Křižák mezinárodní lezeckou společnost: Sedmnáct lezců ze Skandinávie, Polska, Rumunska i zemí Beneluxu sem přijelo na pozvání Českého horolezeckého svazu, seznámit se s lezením na slavných a současně obávaných českých píscích.

více

První závod TENDON ČPM v Jablonci

Dne 28. 4. 2012 se v Jablonci nad Nisou v lezecké aréně Makak uskutečnil závod Českého poháru ve sportovním lezení na obtížnost, kterého se zúčastnilo 87 závodníků.

více

Vsetínský pohár 2012

V sobotu 24. března 2012 se uskutečnil VIII. ročník závodů v lezení na obtížnost do 18 let, jako již tradičně s podporou Tendonu.

více
„Navaž“ se s TENDONEM i na e-mail.
zavřít