Vyhledat Menu
Tenote

Rock Master Festival

Rock Master Festival - to byl týden skvělých sportovní soutěží a outdoorových akcí, věnovaných jak lezeckým mistrům, tak všem, kteří milují outdoorové aktivity. Climbing Village leží přímo u vjezdu do městečka Arco, jen co by kamenem dohodil od Climbing Stadium. Na festivalu Rock Master se stala místem setkání „après climbing“. Na tomto ideálním místě pro poslech hudby, setkávání s přáteli,  sledování programu, představení produktových novinek předních výrobců…  bylo k nalezení vše, co očekáváte od fantastického horolezeckého festivalu. A vstup byl zdarma!

Na úpatí Monte Colodri a poblíž Climbing Village byla situována Test Area -  prostor, kde se testovalo nové outdoorové vybavení. S horskými vůdci jste si mohli vychutnat vzrušení z horolezení a via ferrata lezení.

Bonusem pro všechny Čechy byl příjezd českého zázraku sportovního lezení Adam Ondry, který dorazil na legendární lezecký festival, aby se zúčastnil slavnostního večera s předáváním cen Salewa Rock Award za výkony na skalách a La Sportiva Competition Award za soutěžní výsledky.

Na cenu Salewa Rock Award byl kromě Adama Ondry nominován také vynikající a zkušený anglický lezec Steve McClure , legendární americký lezec Chris Sharma a mladý německý talent APotlesk pro vítěze ale nakonec patřil

Adamovi, který toto ocenění získal už počtvrté!

My z Tendon Teamu jsme tu představili naše nejlepší modely lan. V průběhu festivalu přišly do našeho stánku přímo v Climbing Village lezci, kteří si zdarma půjčili některý z modelů našich lan a na přímo místě v Test Area v Monte Colodri lana vyzkoušeli. Společně jsme si na sklonku léta užili pohodovou atmosféru jedinečné lezecké zábavy.

Těšíme se na další setkání s vámi zase příští rok ve stejnou dobu na stejném místě.

Za celý Tendon Team Jana


„Navaž“ se s TENDONEM i na e-mail.
zavřít