Vyhledat Menu
Tenote

Novinky

TENDON na veletrhu A+A

TENDON se se svými produkty pro záchranné složky a práce ve výškách opět představí na největším světovém veletrhu A+A, který je světovým odborným veletrhem bezpečnosti a zdraví při práci ...
18. 09. 2015
více

ARCO - Rock Master 2015

Ve dnech 3. – 6. září se zúčastníme již tradiční akci RockMasters v Arcu. Náš stánek naleznete na náměstí v Arcu. V rámci doprovodného programu se můžete těšit na sobotní přednášku s krátkými filmy, které vám TENDON přiblíží i z jiné stránky.

02. 09. 2015
více

Cože? Follow Your Quest!

Follow Your Quest je výzva pro všechny, kteří mají chuť posouvat vlastní limity. Nezáleží na tom, zda lezeš šestky nebo desítky, důležitá je vůle či chuť vystoupit z komfortní zóny a pokusit se zrealizovat projekt, o kterém již delší dobu sníš...
27. 08. 2015
více

Dvanáct dní o vše!

Dnes, v páteční noci 21. srpna, jsme se vrátili s Tomem a Tomem z hor nazpět do Skardu. Já a Tomík lezec jsme zdraví, jen s lehce  namrzlými konečky prstů na rukou a nohou.
25. 08. 2015
více

Finále TENDON route

Samotná soutěž probíhala ve dvou obtížnostních kategoriích na sedmi stěnách v Praze, Brně a Linzi. Ze všech zúčastněných se pak osm z nich zúčastnilo finále. To proběhlo v sobotu 25. července na stěně Betonka u Brna. Celkem bylo připraveno pět cest obtížnosti 6c+ až 8a a jedna speciální cesta.

28. 07. 2015
více

32. Mezinárodní horolezecký filmový festival

Přichází již 32. ročník kultovního horolezeckého festivalu v Teplicích nad Metují. Jako každý rok vás čeká bohatý program. Promítání filmů, besedy, přednášky, koncerty, soutěže, nákupy a především nová výzva na stánku TENDON. Zúčastněte se a můžete vyhrát hodnotné ceny.
23. 07. 2015
více

Okresný stavebný podnik

Naposled jsem do hor zavítal se Stračesem na Satana a Bašty, pročež chuť za dobrodružstvím byla čím dál větší. Ještě v Haligandě jsme s Mišom přesvědčeni, že to bude Kazalnica, nebo cos v Bielovodské, ale pak stačí popojet do Spišskej a vše je jinak...
08. 07. 2015
více

Senzační úterní Sloup a dvě 8a+

O víkendu jsem vyrazil společně se Štěpánem Volfem a Michalem Žůrkem na Holštejn. Letos jsem na Holštejně ještě nebyl a o to víc jsem se těšil. Z minulého roku mám na spadnutí cestu Kašpárkův Hrobeček Soft za 10-. Na rozlez dávám Černou Horu 8. Podmínky se zdají být ideální, ale skála je poněkud vlhká až místy zateklá.
16. 06. 2015
více

Seb Bouin na Chilam Balam

TENDON ambasador Seb Bouin po vydařeném jarním rozlezu a po dvoutýdenním úsilí vylezl legendární a zároveň dříve kontroverzní cestu Chilam Balam ve španělském Villanueva del Rosario. Cestu jako první přelezl Bernabé Fernandéz v roce 2003 a ohodnotil jako 9b+.
09. 06. 2015
více

Outdoorový festival v Brně

Navštivte jednodenní Outdoorový festival NADZEMÍ v Ostopovicích u Brna
konaný v sobotu 16. 5. 2015 od 10:00 po celý den.

07. 05. 2015
více
Vstup do světa TENDON. Lezení, tipy, soutěže a novinky.
zavřít