Vyhledat Menu
Tenote

MUCHOVMAN 2011

Vyjímečně krásné počasí přivítalo v sobotu 14. května rekordní počet závodníků na startu štafetového závodu družstev a jednotlivců MUCHOVMAN 2011.

Do závodu označeném jako Přebor Čech štafet, který už devátým rokem pořádá TJ Seba Tanvald a Česká asociace extrémních sportů, nastoupilo více než 300 lezců, cyklistů a běžců ochotných obětovat vše pro co nejlepší umístění svého týmu.

Absolutním vítězem se nakonec stal tým KERDA sport LIBEREC ve složení Vít Zahula, Jan Kopka a Radek Linhart v rekordním čase. 1hod. 08 min. 46,0 s. Na stupně vítězů se ale postavili i další borci v kategoriích Tým nad 30 let, Veteráni, Tým ženy nebo Rodinný tým.

Odměněni byli také jednotlivci, kteří celý závod absolvovali sami a také nejrychlejší závodníci jednotlivých disciplín. Po vyhlášení výsledků následovalo losování bohaté tomboly, do které byla umístěna celá řada zajímavých cen. Jim vévodil poukaz na cyklistický zájezd do Rakouska od cestovní kanceláře TRIP.

Milým překvapením letošního ročníku se stal vysoký počet startujících ženských týmů, čtvrté místo v absolutním pořadí pro jednotlivce Pavla Jindru a také fakt, že jsme nikde na trati nezaznamenali žádné větší zranění.

Závěrečnou tečkou za dnem plným excelentních výkonů byla tradiční afterparty s videoprojekcí loňských ročníků a také famózním a živelným vystoupením skupiny Hudba Tanvald.

Všem závodníkům je třeba poděkovat za fantastické výkony, sponzorům a partnerům za přízeň a městům Velké Hamry, Tanvald a Smržovka za podporu. Velký dík pak náleží generálnímu partneru celé akce – stavební společnosti SIZ s.r.o.

Více informací o celé akci na www.muchovman.net.

„Navaž“ se s TENDONEM i na e-mail.
zavřít